Bursa Broşür Dağıtım fotoğraflarla kanıtlanmış, raporlama tekniğini müşterilerine sunarak %100 güvenli dağıtımların tek adresidir. Bursa Avrupa yakasında hizmetinizdeyiz.

Broşür Dağıtım

BURSA
Osmangazi

Tel  0541 406 65 99

Super User tarafından yazıldı.

0541 406 65 99

 

Ulu mahalle kıbrıs şehitleri caddesi

N0:73/C  Osmangazi / BURSA

Tıkla"   Tıkla    

Super User tarafından yazıldı.

Bursa Matbaa ve Bursa Ofset HizmetleriMatbaa Bursa biz kaliteyi ve güveni sizlere, güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedeflemiş bir firma olma çabası içerisinde bulunuyoruz. Bursa Matbaa teknolojinin geliştiği ve günden güne hiç durmadan büyüdüğü bir çağda yaşıyoruz. Bu çağa ayak uydurmak, teknolojiyi yakından takip etmek gibi bazı hedeflerimiz var. Matbaa Bursa üstün teknolojiyi kullanarak sizlerlere iletişim kurup, sizlere hizmet vermek gibi mantıklı çözümlerimiz var. Ve en önemlisi hizmet sonrası, müşterilerimizin yüzünde kalan tebessümü sağlamak gibi hedeflerimiz var.

bursa matbaa

Bursa Matbaa olarak 2013 Bursa bölgesinde kurulduk. En büyük hedeflerimizden biri olan "iyi hizmet" anlayışını kurulduğumuzdan bugüne yolumuza koyduk. İnternetin geliştiği ve gün geçtikçe daha da çok gelişen bir ülkede yaşıyoruz. Bu sektörde kendimizi internete taşıdık. İnternet üzerinden sizlere online matbaa hizmeti vermeye başladık. Her biri alanında uzman grafik tasarımcılarımız, yaratıcılığa açık personellerimiz ve en önemlisi net ve kaliteli baskı kalitemiz, bunların hepsini birleştirerek ve Bursa matbaa olarak sizlere sunuyoruz. Bunu diğer internet teknolojileri ile yani Google arama motoru ile birleştiriyoruz. Bursa Matbaa ile ilgili bir ihtiyacıınız olduğundan hemen google ye başvurursunuz. Aradığınız anahtar kelimeler ile ilgili arama yaptığınızda bizim firmamıza ulaşırsınız. Sitemizde yaptığımız bütün hizmetler hakkında bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. Kartvizit, el ilanı, broşür ve tüm kurumsal baskı ihtiyaçlarınıza profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Mail üzerinden bize bilgilerinizi göndererek istediğiniz çalışma, grafikerlerimiz tarafından yapılarak size örnek gönderilir ve onay verdiğiniz takdirde işleriniz basılır ve tarafınıza teslim edilir.Bursa Matbaa ayrıca matbaa işleri dışından promosyon ve web tasarım hizmetide vermektedir. Tüm teknoloij değişimleri yakından takip eden firmamız kurumsal olarak sizlere iyi derece hizmet vermektedir. Firmamız matbaacılık konusunda, baskı konusunda oldukça tecrubelidir. İşlerin düzenli bir şekilde toplanması, düzenli bir şekilde baskıya alınması ve güvenli bir şekilde tarafınıza teslim edilmesi esnasında Bursa Matbaa çok hassas bir şekilde çalışmalarını devam etmektedir.

Ülkemizde matbaa ihtiyacı oldukça fazladır. Kartvizit, broşür, el ilanı, magnetler, etiketler, afişler v.b. gibi matbaa ihtiyaçları insanlar tarafından arz konusu olmuştur. Bunlara cevap verecek kapasiteye sahip olan firmamız sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Sizde baskı ihtiyacılarınız olduğunda http://tasarimdanbaskiya.com/bursa-matbaa sitemize girerek bize sipariş verebilirsiniz.

Super User tarafından yazıldı.
Super User tarafından yazıldı.

BROŞÜR DAĞITIM HİZMETİ

Broşür Dağıtım, firmaların, ürünlerini tanıtmak ve reklam faaliyetlerini hızlandırmak adına yürüttüğü, görsel nitelikli çalışmalardır. Genelde, Bursa broşür dağıtım  ürün tanıtım ve indirimlerini içeren bu dokümanlar, doğru ulaştırıldığı takdirde, müşteri kazanmak ve mevcut müşteri potansiyelini genişletmek açısından Broşür Dağıtım çok faydalı olabilmektedir. Bu anlamda, broşür dağıtım hizmetlerinin çok iyi yapılması ve bu dağıtım faaliyetlerini yürütecek kişilerin alanında uzman olmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Toplu broşür dağıtımları birçok kurye ve dağıtım firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu noktada, yapılan dağıtımın niteliğine de dikkat etmek gerekmektedir. Hazırlanan broşürlerin tomarlar halinde apartman önlerine bırakılması, ya da çöp kutularına atılması vb. durumlar çok sık karşılaşılan durumlardır.

Broşürlerin doğru dağıtılması, firmalar için, müşteri kitlelerinin artmasına olanak sağlayan bir durumken, doğru bir şekilde yapılmayan broşür dağıtımları sonrasında, para ve emeğin çöpe gitmesi haricinde pek te bir şey kazanılması söz konusu olmamaktadır. Çünkü bu broşürlerin hazırlanması ve basımı için ciddi bir emek ve maddi kaynak kullanımı söz konusudur.

Broşür dağıtımı, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir süreçtir. Burada önemli olan broşürün dağıtılmasından çok, nasıl dağıtıldığıdır. Etkili bir dağıtım için mutlaka planlı bir süreç dâhilinde çalışılması gerekmektedir. Ve bu sürecin, en iyi şekilde yürütülebilmesi için, uzman personelleriyle güvenilir bir firma, planlı dağıtım hizmeti ve dağıtımın kanıtlanabilir olması önem taşımaktadır. Ayrıca, dağıtım işlemlerinin mutlaka yetkili firmalar tarafından yapılması gerekmektedir.

Birçok firma ve iş merkezine ev sahipliği yapan Bursa broşür dağıtım faaliyetlerinin de yoğun olarak yürütüldüğü şehirlerden bir tanesidir. Bursa broşür dağıtım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, Bursa ili için tüm broşür dağıtımlarını, büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Yasal zorunluluk olan, P1 yetki belgesine sahip olması ile de ayrıca güvenilirliğini tescilleyen firmamız bünyesinde, Bursa broşür dağıtımları konusunda etkili bir hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar yapılan dağıtımlardan alınan geri dönüşlerle de etkin ve güvenli hizmetimizin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almaktayız.

Yürütmekte olduğumuz broşür dağıtım hizmetlerini, belli bir plan dâhilinde yürütmekte ve sonuçlarını görsel olarak raporlamaktayız. Böylece en etili reklam araçlarından biri olan broşürlerin hedeflene alana ulaşmasını sağlamaktayız. Firmamızda bulunan kuryelerimiz, Bursa’yı bilen kişilerden oluştuğundan, dağıtım yapılırken, ara sokaklara dahi girilerek, dağıtım en ince noktalara kadar yapılabilmektedir.

Broşür dağıtım ile ilgili faaliyetler, broşürleri teslim aldığımız noktada başlamaktadır. Bursa’da broşür dağıtımı için, hedef bölgeye ulaşan kuryelerimiz aracılığıyla, broşürler, belirlenen cadde, sokak ve apartman posta kutuları ve dairelere bırakılmak suretiyle dağıtılırlar. Dağıtım sırasında, kuryelerimiz üniformalı olarak dağıtım yapmakta ve yaka kartı kullanmaktadırlar. Bu dağıtımlarda tek tek dağıtım yapılmakta olup, asla, bir yere toplu ya da tomarla broşür bırakımı yapılmaz

Broşür Dağıtım süreçlerinde, yapılan dağıtımlar, kuryelerde bulunan dijital fotoğraf makineleri aracılığıyla fotoğraflanmaktadır. Fotoğraflamalar, girilen cadde ve sokakların adları, apartman isimleri ve posta kutuları ile broşür bırakılan kapı önlerini kapsayacak şekilde detaylandırılmakta ve tek tek dağıtım yapıldığı özellikle vurgulanmaktadır. Kanıtlı dağıtım hizmeti adı verilen bu uygulama ile yapılan dağıtımların, tam anlamıyla ve güvenilir bir şekilde yapıldığı, görsel olarak raporlanmakta ve müşterilere sunulmaktadır.

Bu kanıtlı dağıtım faaliyetleri için, ayrıca, bilgi formları kullanılmaktadır. Kuryeler, Broşür Dağıtım bölgesinde, girdikleri her sokağın ve apartmanların adlarını ve kaç adet broşürün bu yerlere bırakıldığını, bu bilgi formlarına işlemektedir.

Aley dağıtım bünyesinde sunulan, kanıtlı dağıtım hizmet raporlaması sayesinde, broşür dağıtımı yaptıran firmalar için de işin yapılışı bir nevi görüntülenebilmektedir. Bu nedenle hem görsel, hem de yazılı olan bu kanıtlar, tüm broşür dağıtım faaliyetlerinde kullanılmaktadır.

Firmamızın sağladığı bu raporlama süreçleri için, ek bir ücret talep edilmemektedir.
Broşür dağıtımında, tecrübeli kuryelerimiz ve müşterilerimize özel geliştirdiğimiz takip ve raporlama sistemlerimiz ile en kaliteli hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz.

   

 

www.istanbulbrosurdagitim.com

Copyright © 2021, Broşür Dağıtım . All Rights Reserved.

Design by: Bursa Matbaa